Това може би ще се окаже най-провокативната, субективна и деликатна анкета държана някога в интернет. Брайън Слоун, създател на мастурбатора “Autoblow”, се е захванал да намери най-красивите вагини на света, които да допълнят творението му.
Човекът не е тръгнал да звъни от врата на врата и да ги селектира лично, а просто отворил конкурс за най-красива вагина, където желаещите дами изпращат снимки, които ще бъдат оценявани от жури компетентно в сферата на... подобна естетика.
Човекът не е тръгнал да звъни от врата на врата и да ги селектира лично, а просто отворил конкурс за най-красива вагина, където желаещите дами изпращат снимки, които ще бъдат оценявани от жури компетентно в сферата на... подобна естетика.Гениталиите, които ще спечелят първо, второ и трето място, не само ще бъдат увековечени, но и ще грабнат по 5 000 долара парична награда. Очаква ги да бъдат поканени в специално 3D студио, където да бъдат сканирани интимните им части. Това се случва с помощта на 3D технология, която сканира повърхността на кожата и след това, на базата на събраните данни, спомага за създаването на отливка, от която после се правят накрайниците за мастурбатора.
Как според вас изглежда най-красивата вагина?

