Конкурс: „Мистър и Мис Необвързана”

03.11.2010
Секси ли сте? А свободни ли сте? Ако отговорите и на двата въпроса с „Да!”, то имате реалния шанс да станете „Мистър” или „Мис ” Необвързан/а!

Конкурсът се провежда във Фейсбук групата „Немам гадже, немам грижи – No lover, no trouble” и цели да отличи двамата най-харесвани неангажирани мъж и жена. Всеки един от вас, който смята, че свободата и безгрижието са неговата същност, може да се включи в конкурса!

Какви са изискванията?
  • Реални снимки - ваши снимки, на които се виждате добре;
  • Статус - наистина да сте необвързан/а;
  • Да не сте професионален модел.
Конкурсът няма възрастови ограничения. Снимките трябва да бъдат изпратени на адрес [email protected] до 18 декември 2010г. Всеки един от участниците има право да се откаже от участие, но веднъж отказал се няма право на повторно записване.

Как ще се оценяват снимките?

Оценяването ще комбинира няколко мнения и критерии. В него ще се включи компетентен фотограф, който ще съблюдава снимките да са естетически издържани, ще оцени фотогеничността на кандидатите и ще избере своите фаворити. След това победителите ще бъдат избрани чрез гласовете на администраторите на групата, като ще се вземе предвид и броят харесвания под снимките – така всички имат възможността да дадат гласа си!

Наградата?

След обявяването на Мистър и Мис, двамата отличени ще получат и своите награди, осигурени от SexWell, които можете да видите на снимките по-долу.

За Мистър Необвързан: Спрей Long Love, дискретен мастурбатор Tenga Egg, секси боксер с разкритие и SXS феромонен рол-он!


За Мис Необвързана: 
SexWell вибратор, SXS феромонен рол-он, секси боди и H2O лубрикант!



Не пропускайте възможността да се сдобиете с титлата и да грабнете наградата! Желаем ви успех!
Share: