Джеймс Камерън връща секс-сцената в "Аватар"

26.08.2010
Джеймс Камерън съобщи, че ще включи еротичната сцена, където На'ави правят любов, в специалното издание на блокбъстъра "Аватар".

Камерън описа секс сцената между Сам Уортингтън и Зо Салдана като "извънземна любовна игра" продължаваща около 20 секунди.

Той казва: "Първоначално я махнахме поради съображения с предварителната оценка на филма, но сега ще върнем абсолютно цялата сцена. За да не се заблуждават хората ще кажа, че това по никакъв начин няма да промени рейтинга ни. Не е като да показваме порно секс сцена".

Причината Камерън да махне сцената първоначално е, че тестовата публика е реагирала негативно преди премиерата на филма.

"Винаги съм харесвал този момент и исках да го върна," казва той. "Какво мога да загубя, все пак? Филмът вече е голям хит. Пък и там се представя начинът на живот на На'ви - защо да не видим и как правят любов?"

"Все пак трябва да поясня, че това са само 20 секунди."

Специалното издание на "Аватар" ще излезе на 27 август в кината по света.

Ако пък тези 20 секунди не ви се струват достатъчни - заредете се с търпение и очаквайте пълнометражното порно базирано на Аватар - и то триизмерно!
Share: